додому суспільство Тепло, але мокро – на Тернопільщину йде потепління

Тепло, але мокро – на Тернопільщину йде потепління

475

На Тернопільщину йде потепління. Окрім поступового підвищення температури синоптики прогнозують зрідка мокрий сніг, у а неділю, 9 лютого, дощ. А ще – ожеледиця. Водії, будьте особливо обережні.

Синоптики називають це багато-центровою циклонічною депресією. По простому – погода буде нестабільною та нестійкою. У п'ятницю, 7 листопада, на Тернопільщині місцями нічний і ранковий мокрий сніг. В суботу суттєвих опадів не прогнозують, а от в неділю, 9 лютого, чекайте

дощу. Водночас в області  теплішатиме. Від 1 морозу до 4 тепла вдень 7 лютого, поступово переростуть у денні +6 на початку наступного тижня, та близьконульової температури вночі.

У найближчі дні ожеледиця на дорогах посилюватиметься, кажуть у Тернопільському гідрометцентрі. Поки ж суттєвих проблем на дорогах Тернопільщини не відмічають. Але коли вдень пішов дощ, на певний час дороги були доволі слизькими. У диспетчерській автовокзалу Тернопіль повідомили: принаймні до обіду сьогодні усі маршрути були відкритими, автобуси на рейси відбували в звичному порядку. Затримок не було. Особливо не нарікають і тернопільські водії.

Сергій, водій: "По большому счету ездить можно. Дороги чищенные, посыпанные, дворы – проблема. Центральные дороги хорошие, можно ездить. Обьезная хорошая, а дворы – есть дворы. Не чищено, скользко и ямы, как обычно".

Державтоінспекція водночас вкотре закликає водіїв не втрачати пильності за кермом та дотримуватися правил дорожнього руху.