додому суспільство Теплі шкарпетки, рукавиці, одяг та їжу потребують учасники акцій протесту в Києві

Теплі шкарпетки, рукавиці, одяг та їжу потребують учасники акцій протесту в Києві

430

Теплі шкарпетки, рукавиці, одяг та їжі потребують учасники акцій протесту в Києві . Тернополяни на Театральний майдан приносять чимало речей та грошей за які організовують автобуси для всіх охочих їхати на Київ. Координатори Євромайдану просять це робити і надалі, бо невідомо доки люди стоятимуть там.

Микола Антонович з Підволочиського району приїхав у Тернопіль, аби допомогти євромайданівцям в Києві. Чоловік через стан свого здоров'я не може поїхати на головний майдан країни і там відстоювати свої права, тому пожертвував гроші.

Микола Антонович, мешканець Підволочиського району: "В Києві треба допомогати всім, хто чим може, щоб витримати. Наші батьки, діди, козаки, Бандера був в ще гірших умовах стояв, але тримався і ми тримаймося. Хай живе Україна і Слава Україні!"

Тернополяни активно долучаються і приносять на Театральний майдан  хто що може: мед, горіхи, крупи, одяг, побутові речі. Наразі найбільш необхідні теплий одяг, шкарпетки, рукавиці та їжа.

Любомир Шимків, молодіжний міський голова Тернополя: "Пластуни замовили для своїх пластунів на майдані повністю бейсбольне спорядження, бо вони є в сотні самооборони, коли в разі наступу "Беркуту", щоб вони мали чим захищатися. Ми купили наколінники, шоломи, купили бейсбольні біти. Я думаю, до того не дійде".

Крім матеріальної допомоги євромайданівцям в Києві можна також передати вітання.

Любомир Шимків, молодіжний міський голова Тернополя: "В Тернополі зробили акцію передай побажання на майдан. Якщо ти передаєш якусь річ, ми пропонували, щоб люди ще писали лист чи повідомлення запихали його в шкарпетку. По-перше, скоро Святого Миколая і ми не знаємо доки ще буде тривати революція, а по-друге, це цікаво і приємно, коли людина витягує гречку, а збоку є шкарпетка з підбадьорюючим повідомленням – тримайтеся ми з Вами".

На Театральному майдані люди жертвують і гроші. В день в скриньках назбирується і до 50 тисяч, за які  серед іншого організовують поїздки мешканців Тернопільщини в Київ. Поділитися грішми з Євромайданівцями вирішили і працівники Тернопільської міськради   

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Після чергового намагання розігнати майдан силою в Києві, тоді, коли в Тернополі почалась масова мобілізація людей на Київ, працівники Тернопільської міськради прийняли одностайне рішення про те, що всі працівники, в першу чергу міський голова, заступники міського голови, начальники управлінь відділів і працівники, які виявили бажання, 50% свого окладу передають і перераховують в користь Євромайдану".

Загалом працівники Тернопільської міськради на потреби Євромайдану пожертвували більше 40 тисяч гривень.