Головна культура Тенопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на святкування Старого Нового Року та Маланки

Тенопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на святкування Старого Нового Року та Маланки

155

Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує усіх на святкування Старого Нового Року, Маланки, Різдва. 13-го січня у приміщенні музею відбудеться дійство “Свято святиться Різдвом”. Тут будуть колядувати, показувати майстер-класи з витинанок, плетіння  різдвяних дідухів та павуків, а молоді активісти продемонструють театралізовані дійства Маланки та Вертепу. І це ще не увесь список запланованих розваг. Дійство триватиме з 12 години дня і до вечора.

У п’ятницю, 13 січня, Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на новорічно-різдвяні святкування “Свято святиться Різдвом”. Акцію організовують для того, щоб відтворити автентичні традиції нашого краю. Під час дійства будуть показувати вертепи, маланки, різні майстер-класи та тематичні виставки музею.

– У театралізованих екскурсіях ви можете побачити як святкували Різдво, Маланку, Новий Рік, Йордан наші предки, як святкували січові стрільці, як святкували воїни УПА, ви почуєте колядки воїнів УПА, і звичайно, як святкують сьогодні воїни нашої країни, які бережуть кордони нашої країни, – розповідає заступник директора з наукової роботи Тернопільского обласного краєзнавчого музею Наталія Чеканова.

На усіх відвідувачів музею у той день чекають не лише колядки, гучні забави, а й смачні пампушки та інші смаколики, які колись готували наші предки на Різдвяні свята. Дійство “Свято святиться Різдвом” розпочнеться 13 січня о 12 годині і триватиме аж до вечора.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here