додому суспільство Телекомпанія TV-4 завершила транслювати “Ніч, що радість нам дарує”

Телекомпанія TV-4 завершила транслювати “Ніч, що радість нам дарує”

524

Усе добре колись закінчується і триває зазвичай недовго, бо воно ж – добре. І тільки Новий рік триває 365 днів. І кожен із цих днів обов'язково буде щасливим, якщо ви зустріли його з телекомпанією TV-4. А ми зробили для цього все – зняли і показали "Ніч, що радість нам дарує".

  
16 ведучих, півсотні артистів, понад сотня номерів – усе, аби подарувати радість своїм глядачам на увесь 2013 рік зробила телекомпанія TV-4. Чотири з половиною години дійства проекту "Ніч, що радість нам дарує" упродовж новорічно-різдвяних свят на каналі TV-4 ми показували 5 разів. Ми точно знаємо, що за допомогою онлайн-трансляції через інтернет Новий рік з нашим телеканалом зустрічали у Москві, Лондоні, Афінах, іспанській Мурсії і не тільки українці, а планета ж Земля велика, і тих наших глядачів, хто родом з Тернопілля і серцем з рідним краєм і телеканалом TV-4, – не злічити.
 
"Ніч, що радість нам дарує" відкрила рахунок другому десятку великих телепроектів нашого каналу, та прем'єр у цьому новорічному дійстві не бракувало. Ми вперше знімали за участі глядачів, не боячись показати усю телевізійну кухню зсередини, було чимало нових ведучих. А ще артистів, які вперше брали участь у великих проектах телекомпанії TV-4 і про це зовсім не шкодували, як от Віктор Павлік, Микола Свидюк, Тоня Матвієнко. 
 
Микола Свидюк, народний артист України, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Ми зробили сьогодні революцію в наших стосунках, і я думаю, що це на краще – Микола Свидюк тепер буде люнати не тільки у вітаннях на замовлення, не тільки в тому оригінальному, дотепному витонченому новорічному дійстві"
 
Віктор Павлік, народний артист України, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Ніколи, то перший раз я в телевізійному проекті TV-4. Я тут заради мами – мама живе тут, у Тернопільській області, щоб вона мене побачила по телевізору, мої рідні, близькі люди. А канал є каналом, дай Бог – великому кораблю – велике плавання".
 
Тоня Матвієнко, співачка, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Я в Тернопіль завжди з задоволенням їжджу, я ніколи не відмовляю. Я сюди їду, як додому".
 
Звісно, зйомки і показ новорічного шоу без партнерів були б неможливими. Генеральний парнер новорічного дійства каже, що не підтримати канал TV-4 просто не міг.
 
Ігор Гуда, директор будівельна компанії "Креатор-Буд": "Те, що ми підтримуємо творчі проекти телеканалу TV-4, уже стало доброю традицією. "Креатор-Буд" і колектив TV-4 об'єднує не лише багаторічна дружба, а й те, що ми є місцевими виробниками. Отже, все, що ми робимо, ми робимо для мешканців нашої області. Телеканалу TV-4 окрема подяка за те, що дарують людям святковий настрій і за те, що це один з небагатьох кналів, який пропагує творчість саме українських виконавців. Колективу телеканалу хочу подякувати за професійність, а "Креатор-Буд" і надалі з радістю підтримуватиме ваші творчі ідеї в новому 2013 році".
 
Вперше новорічне шоу телеканал TV-4 знімав в Українському домі «Перемога». За що подяка міському голові Тернополя, каже керівник телекомпанії, а ще – усім, хто зробив новорічне свято для глядачів TV-4 можливим.
 
Синхронируемый: Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії TV-4: "У першу чергу – це генеральний партнер будівельна компанія "Креатор-Буд". Її гасло: "Компанія, якій довіряють". Наші партнери – це корпорація "Агропродсервіс", товариство "Бучачагрохлібпром", публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Тернопільгаз", архітектурно-будівельна компанія "Тернокорс", казвово-морозний партнер дійства – товариство "Галичина" -"Ласунка", технічний партнер незмінний – це музичний центр "Бастер". Щира подяка від нашого колективу, від глядачів за підтримку і допомогу".
 
Отож, до зустрічі у нових великих телепроектах каналу TV-4, який з вами щодня.
 
TV-4