додому суспільство Телекомпанії TV-4 16 вересня – 22 роки

Телекомпанії TV-4 16 вересня – 22 роки

594

Досвідчений, мудрий і водночас молодий. Нашому телеканалу сьогодні виповнюється 22 роки. Від кількох випусків новин в тиждень до 5 щодоби, від перших програм до 40% продукції власного виробництва. Все це щодня робить майже півсотні працівників телекомпанії. Оперативну та актуальну інформацію, цікаві та неординарні програми глядачі телеканалу тепер отримують не лише з екранів телевізорів. "ТV-4" активно розвивається в Інтернеті. З 1 березня телеканал запрацював і у цифровому мовленні. Завдяки цьому з 1 вересня нас можуть бачити мешканці всієї області.

Минуло 22 роки і вивісок "ТV-4" у Тернополі побільшало. А починалось все звідси, з вулиці Сагайдачного, 2.

Ольга Караванська, адміністратор телекомпанії "ТV-4": "Зараз в нас тут вже трохи більше місця, і ми маємо де помістити більше людей. Бо раніше всі відділи були в цьому одному приміщенні і тут така маленька кімнатка була. Черга могла стояти аж на вулицю, до площі".

Черга, щоправда менша, тут інколи таки збирається. Мешканці області і не тільки, активно замовляють привітання для рідних та близьких у програмі "Наші вітання". Ще одна з найбільш рейтингових програм телеканалу – "Провінційні вісті". Проте відзняти подію – це лише частина роботи.

Леся Маньковська, кореспондент телекомпанії "ТV-4": "Далі це все треба оперативно написати. Ми користуємося "Фабрикою новин". З її допомогою все це робиться оперативно і швидко. Пишемо матеріал, вже потім іде монтаж і видаємо його в ефір".

Між активними зйомками випадає і вільна хвилина. Цей час кожен використовує використовує по-своєму.

Володимир Луцишин, телеоператор телекомпанії "ТV-4": "Зранку ми часто бігаємо по зйомках, а коли є вільна хвилинка, це зазвичай в обід, до ефірів, ми читаємо книжки. Вже тут прочитав кілька, українських і зарубіжних авторів. Зараз читаю Володимира Набокова".

Ольга Савуляк, кореспондент телекомпанії "ТV-4": "Обідаємо ми також зазвичай на місці. І найчастіше пиріжками, бутербродами, булочками. Та навіть така їжа нам у зайві кілограми не йде. Бо при такому активному способі життя це просто неможливо".

Уся робота була би беззмвістовною, якби не наші глядачі. Аби їх було ще більше, вже півроку телеканал працює двома потоками – ще в аналоговому і вже у цифровому мовленні і активно розвиваємо сайт та сторінунки у соціальних мережах в Інтернеті.

Ярослав Капустинський, головний інженер телекомпанії "ТV-4": "Цей рік приніс для нас багато змін. Ми запрацювали у цифрі, освоювали деякий час. Уже запрацювали усі райони, додались передавачі у Чорткові, також нас зможуть бачити глядачі, які нас не бачили, частина Заліщицького району".

Мар'яна Судова, адміністратор сайту телекомпанії "ТV-4": "Дякуємо користувачам нашого сайту за те,що вони з нами. Для них ми намагаємось працювати цілодобово і оперативно, видавати якнайшвидше всю інформацію. Інколи ми працюємо до ночі, як це було на "Ночі виборів". інколи до 9-10 вечора. І запрошуємо глядачів ділитися з нами всією важливою інформацією".

Колектив телекомпанії – дружний і активний, проте довгі роки розкиданий по різних мікрорайонах Тернополя. Тому крім досягнень телеканал має і грандіозні плани.

Антон Іванюха, продюсер телекомпанії "ТV-4": "В цьому році ми будемо об'єднуватись, бо до цього ми працювали у різних приміщеннях, частина в Кутківцях, частина в центрі… Тому невдовзі очікуйте нові програми, нові заставки, нові студії і багато іншого".

Працюємо нарізно, проте роботу робимо спільну. І відпочиваємо також разом.

Наталія Довгошия, головний бухгалтер телекомпанії "ТV-4": "Вже кілька років поспіль, напевне більше десяти, ми їдемо то в Карпати, то на Збруч… І цього року ми теж не зрадили традиції. Ми гарно відпочили на Закарпатті, в Міжгір'ї, від відали Синевір і отримали купу позитивних емоцій".

22 роки – це досвід і мудрість з однієї сторони, і все ж молодість з іншої. Тому активно працювати для своїх глядачів наш колектив планує ще довго.

Наталія Бенько, менеджер телекомпанії "ТV-4": "Телекомпанія "ТV-4" стрімко розвиваться і завдання комерційного відділу допомогти їй в цьому…Ми дуже вдячні нашим партнерам і майбутнім, і теперішнім. Ми дуже дякумо їм за співпрацю і запрошуємо майбутніх партнерів також до співпраці".