![BF1C3193-09E4-476C-8D7B-6853EDB6F7F6](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/BF1C3193-09E4-476C-8D7B-6853EDB6F7F6-640x365.jpeg)
🇺🇦 Найрезонансніша акція “Росохацької групи”, яку учасники готували кілька місяців, відбулася на День злуки, у ніч на 22 січня 1973-го. Хлопці встановили чотири синьо-жовті прапори на адмінбудівлях у Чорткові та розвішали 19 саморобних листівок.
Хлопців знайшли й засудили за ведення антирадянської агітації та пропаганди й створення антирадянської організації. Четверо дисидентів й сьогодні мешкають у Чорткові та прилеглих селах, Росохачі й Сосулівці.
🎥 Документальний фільм про їх подвиг дивіться вже сьогодні о 18:10 на телеканалі TV-4. Повторно фільм можна переглянути у понеділок о 21:30 🕖