додому Новини Телефони зі сканером відбитків пальців: особливості та функції технології

Телефони зі сканером відбитків пальців: особливості та функції технології

492

У сучасних реаліях людина зобов’язана захистити свої персональні дані, і для цього використовується велика кількість інструментів, способів та технологій. Доступ до інтернету – це одночасно плюс, а також і мінус, адже зловмисники можуть отримати доступ до особистої інформації та платіжних даних. Тому актуальністю користуються різноманітні засоби захисту та смартфони зі сканером відбитків пальців є одним із таких засобів.

Доступ до інформації на телефоні відкриватиметься лише після ідентифікації людини, і ніхто інший не зможе отримати дані. Згідно з нашим досвідом, такі телефони актуальні в певних колах технічних спеціалістів і поки що звичайні користувачі не розглянули їх переваги. Ознайомитися з пропозиціями можна тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_otpechatkom-paltsa.html, де є різноманітність моделей, детальні описи, технічні характеристики та фото. Діє доставка по Україні та оплата різними способами. Кожний телефон доповнюється гарантією.

Функції сканера

Технологічні можливості цього інструменту полягають у наступному функціоналі та перевагах:

  • захист файлів від крадіжки (особисті дані, листування, банківська інформація);
  • швидке розблокування (не потрібно вводити код або використовувати рисунок);
  • вимкнення будильника (один дотик та звуковий сигнал вимкнено);
  • підтвердження платежів (ніхто не зможе здійснити оплату, крім власника телефону);
  • автентифікація (підтвердження особи за потреби).

Потрібно розуміти, що сканери не зможуть отримувати біометричну інформацію з мокрого або брудного пальця. Це проблема для спортсменів або активних людей, у яких руки не завжди чисті через їхню діяльність або спосіб життя.

Технологічні особливості

Виробники смартфонів зараз використовують для інтеграції такі види сканерів:

  1. Оптичний. Принцип роботи стандартного фотоапарата, коли відбувається створення знімка подушечки пальця, після чого йде порівняння з тим, що було додано до бази. Технологія проста і недорога, тому смартфони з її доповненням мають доступну ціну;
  2. Термічний. Сканер обдурити неможливо, адже використовується напівпровідникове сканування. Воно інтегрується у дорогі флагманські моделі;
  3. Ультразвуковий. Хвилі ультразвуку глибоко проникають у шкіру та аналізують відбиток. Ефективність полягає у створенні віртуального образу відбитка.

Тому крім технічних характеристик телефону необхідно вивчити особливості та робочі параметри кожного сканера.