додому надзвичайне Телефільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України» – срібний призер

Телефільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України» – срібний призер

441

 

До поступального розвитку Тернопільщини долучається і телекомпанія TV-4. Наша область – справді край туристичний. На цьому наполягає місцева влада. Це підтверджують місцеві підприємці, які працюють у сфері туризму. Журналісти "Провінційних вістей" переконались у цьому самі і не втомлюються переконувати інших. А одне із семи природних чудес України, розташоване у нашій області, – Дністровський каньйон – особливо заслуговує на увагу українського та закордонного туриста. Відеофільм, створений телекомпанією TV-4, високо оцінило поважне жюрі Шостого Телевізійного форуму "Відкрий Україну!" Телефільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України» став срібним призером Шостого Телеконкурсу «УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА».  

Телевізійний форум "Відкрий Україну" – найбільший за кількістю тематичних конкурсів професійного змагання телевиробників України, спрямований на розвиток телебачення та громадянського суспільства в Україні. Учасниками і партнерами телефоруму з 2005 року стали понад 280 вітчизняних і зарубіжних організацій медіагалузі. Офіційний Європейський партнер Телевізійного форуму "Відкрий Україну!" цього року Медіахолдинг Deutsche Welle.

До конкурсної програми 6-го телефоруму "Відкрий Україну!" було включено 29 конкурсів і номінацій, заснованих оргкомітетом та почесними партнерами.  Учасниками конкурсної програми стали 148 телеробіт.

Урочиста церемонія нагородження переможців і призерів конкурсної програми 6-го Телевізійного форуму "Відкрий Україну!" відбулась наприкінці листопада у Києві. Стати срібним призером такого конкурсу поважно і престижно. І поки на вулиці заметіль, а про літній відпочинок лише мрієте, запрошуємо вас у подорож Дністровським каньйоном: неділя, 23 грудня, 17:30.