додому АТО Техніка та зброя зараз необхідні на Сході – Бійці Добровольчого Українського Корпусу

Техніка та зброя зараз необхідні на Сході – Бійці Добровольчого Українського Корпусу

585

10967032_1538031193129108_258749448_nТехніка та зброя зараз необхідна на Сході, розповідають бійці Добровольчого Українського Корпусу. Нашим хлопцям потрібні позашляховики, пікапи, прибори нічного бачення, високоточні приціли та дальноміри.

В Добровольчому Українському батальйоні завдяки волонтерам немає проблем з їжею і теплим одягом, розповідає боєць Сергій Гусак. Найнеобхідніша на Сході зараз – техніка та зброя.

– Потреби в батальйоні з спецтехнікою: позашляховики, пікапи, потреба в зброї, але, на жаль, потреби зі зброєю волонтери не вирішать, для цього потрібна воля наших державних мужів, наших керівників, надати дійсно сучасну зброю. Набагато ефективніше можна було б воювати, набагато б менше було б втрат, – розповідає  боєць Добровольчого Українського Корпусу Сергій Гусак.

Залишаються актуальними потреби у високоточних прицілах, дальномірах та тепловізорах, каже Сергій Гусак.

– От з приборами нічного бачення є проблема, бо передають хлопці з рук в руки. На жаль, на сьогоднішній день тактика війни зобов’язує використовувати тепловізори, приціли тепловізійні. Людство йде вперед і військова техніка йде вперед набагато. В російській армії – набагато сучасніша зброя, хоча ми навчилися воювати з ними, маючи перевагу в зброї, вони не мають духовної переваги, яка є в наших хлопцях.