додому суспільство Театральний майдан міста уже готують до Нового року

Театральний майдан міста уже готують до Нового року

363

Театральний майдан міста уже готують до Нового року, святкову ілюмінацію змінювати особливо не будуть, а новорічну ялинку урочисто запалюватимуть 16 грудня ввечері. Починаючи з 2 грудня, у Тернополі розпочнуться святкові заходи. У палаці культури «Березіль» саме 2 грудня відбудуться урочистості з нагоди 20-річчя Парафії Матері Божої Неустанної Помочі. 6 грудня у дитячій бібліотеці №2 відкриють музей «Літературне Тернопілля».

Сергій Надал: міський голова Тернополя: «Протягом грудня буде 54 святкові заходи та концерти, головні з них – із 13 грудня «Андріївські вечрорниці» – відбуватимуться в будинку культури Кутківців. З 14 по 16 грудя – «Джаз-без», 16 грудня – урочисте запалення ялинки і святковий конценрт».
 
Із 17 до 19 грудня включно заплановані заходи до Дня святого Миколая. Власне 19 грудня у палаці культури «Березіль» відбудуться благодійні вистави для дітей «Озовися у кожному серденьку, Святий Миколаю» та «Добро і милосердя від Святого Миколая».
 
Сергій Надал: міський голова Тернополя: «Ми пропонуємо запросити на концерт і отримати подарунки понад 4 тисячі дітей. Там будуть діти різних соціальних груп та громадських організацій, які просили, щоб діти взяли участь. 29 та 30 грудня будуть відбуватись новорічні ранки. 31 грудня, як вже звично для тернополян, відбудеться новорічний концерт».
 
29 та 30 грудня для найменших тернополян у палаці культури «Березіль» виступатиме великий Китайський цирк. А вже після Нового року українцям пропонують святкувати три дні поспіль – з понеділка, 31 грудня, до вівторка, 2 січня, включно. Робочий день із 31 грудня перенесуть на 29грудня цього року. Далі різдвяні вихідні потішать українців із 6 по 8 січня включно.
 
TV-4