додому політика Тарашевський звернувся до голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока, аби той посприяв роботі...

Тарашевський звернувся до голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока, аби той посприяв роботі облради

497

Розпочати фінансово-господарський аудит діяльності комунальних установ Тернопільської обласної ради, забезпечити звіт депутатів обласної ради та постійних депутатських комісій – такі розпорядження сьогодні в присутності журналістів підписав перший заступник голови обласної ради. Крім цього, Сергій Тарашевський письмово звернувся до голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, аби той посприяв, щоб депутати-свободівці зібрались і все-таки взяли участь у другому пленарному засіданні 45-ої сесії облради. Відкритий лист опублікований на офіційному сайті Тернопільської обласної ради.

Розпочати фінансово-господарський аудит діяльності комунальних установ Тернопільської ради необхідно, розповідає Сергій Тарашевський, аби насамперед визначити, які підприємства є збитковими, а які прибутковими, перевірити наявність усієї документації. Для об'єктивності залучатимуть незалежного аудитора. Приблизно через два тижні будуть відомі перші цифри.

– Через день, в кращому випадку раз в три дні до мене приходить представник тої чи іншої комунальної установи обласної ради з фінансовими проблемами, з проблемами банкрутсва, з проблемами не можуть оплатити за медикаменти, чи щось інше, чи по заробітній платі, і це все накопичується у таку лавину, яку ми поки що не бачимо. Є, наприклад, навіть питання, що вже у когось забирають майно, щоб заборгованість погасити, – каже перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський.

Крім підписаних розпоряджень, Сергій Тарашевський має намір звернутись до прокуратури. У листі йдеться про подвійні мандати 16-ти депутатів обласної ради, котрі перейшли працювати у інші органи місцевого самоврядування.