додому Головні Тарас Радь за золоту медаль на Паралімпіаді отримав від влади Тернополя телевізор...

Тарас Радь за золоту медаль на Паралімпіаді отримав від влади Тернополя телевізор та квартиру

1022

Його життя було заповнене спортом з самого дитинства. А після ампутації ноги спорт став справжнім порятунком. Цього року наймолодший член збірної України Тарас Радь із Тернопільщини здобув золоту медаль на Паралімпіаді у Південній Кореї. За його успіхи на Паралімпійських іграх спортсмена привітала місцева влада та підготувала приємні подарунки.

Йому всього 18 років. Він – наймолодший учасник паралімпійськї збірної України, а вже чемпіон.Тарас Радь із Тернопільщини здобув четверте для України «золото» у Пхьончхані і свою першу нагороду на дебютній Паралімпіаді.

-Хотілось звісно взяти медаль і не одну, але вже так сталося, але нічого я всеодно дуже радий, що взяв золото, – каже чемпіон зимових Паралімпійських ігор-2018 у Пхьончхані ТАРАС РАДЬ.

Його життя було заповнене спортом з самого дитинства. А після ампутації ноги у 14 років спорт став справжнім порятунком. Мама Тараса розповідає, були і переломні моменти у житті хлопця: зневіра і страх, але любов та підтримка рідних – найкращі ліки.

Ми завжди з чоловіком казали, ти зможеш, ми з тобою сильні і ми все подолаємо, – розповідає мама Тараса Радя НАТАЛІЯ РАДЬ.

Біатлонні перегони на середній дистанції довжиною 12,5 кілометрів завершилися його незаперечним тріумфом. Закривши всі двадцять мішеней уже на чотирьох вогневих рубежах, Тарас зупинив хронометр на позначці 45 хвилин 35,6 секунди. У підсумку він випередив спортсменів зі США Даніеля Кноссена і Андре Соула, яким дісталися “срібло” і “бронза”.

18-річному чемпіону за його успіхи на Паралімпійських іграх 2018 у Південній Кореї, влада підготували приємні подарунки. Обласна подарувала плазмовий телевізор, міська – пообіцяла квартиру у Тернополі.