Головна ctrichka Тарас Пастух – гість “Межі правди” 16 червня на TV-4

Тарас Пастух – гість “Межі правди” 16 червня на TV-4

188

pastuhПро бюджет, безробіття та працевлаштування, адміністративно-територіальну реформу, об’єднання територіальних громад, суть цих змін та те, як вони позначаться на житті громад, тарифи та субсидії говоритимемо у прямому ефірі “Межі правди” 16 червня  із народним депутатом України – Тарасом Пастухом. Початок – о 20.00.

У коментарях залишайте питання до нардепа, також під час прямого ефіру задавайте свої запитання за номером 43-41-00.

7 КОМЕНТАРІ

  1. На основі чого підняли тарифи на вивіз мусору та квартплату в два рази на протязі двох місяців? Так Альтфатер за березень оплата була 8,34, за квітень стало 12,43,а за травень уже 16,01; квартплата за березень склала 108,11 за квітень 142,70 а за травень 172,94 без всяких попереджень. Чи можна вижити на мізерну пенсію в 1164грн при таких тарифах та цінах наприклад на моркву в 25 грн.

  2. 1. Чому така зневага народних обранців, у тому числі і Ва, до засідан Верховної Ради: половина залу пустує, а присутні розмовляють по телефону, збираються групами в кінці залу, зовсім не слухаючи виступаючих?! Як же Ви приймаєте рішення?! Соромно дивитись на таких обранців!
    2. Чому немає злагоди в коаліції??? Така поведінка просто радість для регіоналів та комуністів і прямий шлях до їх реваншу!!! Невже Ви не розумієте?!

  3. У постанові КМУ від 4/06/2015 № 375 про субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію Тернопільська область отримує всього 4 мільйони – найменше в Україні. При цьому тільки місто Тернопіль сформулювало потребу і подало документи на близько 50 млн. Ближчими днями за вимогою кабміну може бути відключена в місті гаряча вода. Міський голова звертався до всіх нардепів від Тернопільської області щоб втрутились у це питання, адже Кабмін не чує місцеву владу. Ви можете донести це питання Яценюку?

  4. Ми за вас голосували, а прогулюєте сесії ВР, забули про бійців АТО, чим ви взагалі займаєтесь? Чому прогулюєте сесії? Чому не бере участь в прийнятті важливих рішень?

  5. Чому ви не ходите на сесії ВР, прогулюєте засідання? Ми вас підтримували, а ви забули за що гинула Небесна сотня. Чим ви взагалі займаєтесь???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here