![vlcsnap-2020-07-17-16h19m42s103](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/vlcsnap-2020-07-17-16h19m42s103-640x360.jpg)
“Найкраще новинне висвітлення резонансної події у локальному медіа” – одна з номінацій українського професійного конкурсу журналістів. У ній переміг журналістський матеріал на тему домашнього насилля, про яке часто замовчуюють. Її переможницею стала кореспондентка та ведуча телеканалу TV-4 – Тетяна Скиба.
Беручись за тему насильства у сім’ї, а ще й сім’ї священника, ми усвідомлювали, що реакція буде неоднозначною. Дехто волів би мати це за норму. І ні до чого тут розмови про недоцільність виносити сміття з хати, чи б’є – значить любить. Б’є – має відповісти. Навіть, якщо він – священник, бо Бог – це любов. Надто голосно мовчать жертви насилля. Будемо говорити – позбудемось цього!