додому Головні Сюзанні Матійчик – волонтерці “Автомайдану” – збирають гроші на лікування від смертельної...

Сюзанні Матійчик – волонтерці “Автомайдану” – збирають гроші на лікування від смертельної хвороби

803

Потрібно допомогти волонтерці. Вона допомагала бійцям АТО, плела маскувальні сітки, аби врятувати воїнів від загибелі, долучалась до збору їжі, одягу, медикаментів. А тепер сама потребує допомоги. Із тяжкою недугою бореться 28-річна тернополянка, волонтерка, активна учасниця “Автомайдану” Сюзанна Матійчик. У дівчини діагностували рак. Вона вже перенесла одну операцію та курс хіміотерапії в Ізраїлі. Потрібна ще одна. Родичі та друзі Сюзанни просять усіх небайдужих про допомогу.

З першого дня Революції Гідності вона повністю присвятила себе Україні. 28-річна волонтерка, активістка “Автомайдану” Сюзанна Матійчик проблеми АТО завжди ставила вище за свої власні. Безкорисливо з максимальною самовіддачею допомагала бійцям, долучалась до збору одягу, їжі, медикаментів. Сюзанна разом зі своїм нареченим готувались до весілля, яке мало відбутися влітку. Та страшний діагноз – онкозахворювання, перекреслив усі плани.

– Сюзанна Матійчик приєдналась до Автомайдану у 2013 році, у 2014 році вона разом зі своїми рідними плела маскувальні сітки і збирала все те, що було необхідно нашим воїнам на сході. Зараз сталось лихо, Сюзанна смертельно захворіла, і вона потребує допомоги кожного з нас, – говорить голова тернопільського осередку ВО “Автомайдан” Ігор Василів.

Вона завжди була з нами, каже голова тернопільського осередку Всеукраїнського Об’єднання “Автомайдан” Ігор Василів. Зникла близько півроку тому, пояснювала це невідкладними справами і ні слова про хворобу. Та коли друзі-автомайданівці дізнались про недугу дівчини, відразу почали бити на сполох, адже час в цьому випадку – безцінний. Нещодавно створили Фейсбук-сторінку “Допомога Сюзанні Матійчик”. Тут здебільшого можна знайти інформацію про різні аукціони, які проводять, аби зібрати гроші на лікування дівчини.

– Ми вирішили долучитися за допомогою екскурсій, тому 1 квітня о 19.00 в туристично-інформаційному центрі ми збираємо екскурсію “Підземеллями Тернополя”. Екскурсія буде платною, кількість людей обмежена – 30 людей. Вхід буде вартувати 50 гривень, реєстрація можлива на сайті та можна в соціальних мережах побачити пости про це і зареєструватись відповідно. Всі кошти будуть повністю передані на проект “Поможи Сюзі”, – розказує директор туристично-інформаційного центру Тернополя Тарас Ковальчук.

На аукціонах виставляють домашніх улюбленців, прикраси, взуття, і навіть побачення. Долучилась до доброї справи і відома тернопільська дизайнерка Оксана Бачинська.

– Виставлені наразі 3 пари дизайнерського ексклюзивного взуття з вишивкою. Можна зайти на фейсбук-сторінку і побачити там ставки, вже деякі туфлі коштують 2600. Можна ставити свої ставки і всі кошти будуть передані на лікування Сюзанни. Я закликаю всіх долучатись і до аукціону і просто допомагати коштами, для того, щоб зібрати гроші для дівчини на лікування, – додає дизайнер Оксана Бачинська.

Лише оперативне втручання вартує 22 тисячі доларів, кажуть родичі та друзі Сюзанни, а ще – курс лікування та перебування у чужій країні. Сума для родини – непідйомна. Тому просять допомоги в усіх, небайдужих до чужого горя, людей. Гроші можна перерахувати на картки, номери яких ви бачите на екрані.

Також у вербну неділю, 9 квітня на майдані Волі організують солодкий ярмарок, запрошують майстрів випічки, підприємців. Гроші, які вдасться заробити, віддадуть на лікування Сюзанни Матійчик.

Картка ПриватБанку 5168 7423 4311 5196, отримувач – Матійчик Анжела Володимирівна (мама дівчини).
Картка для перерахунку $ – 4430 4500 4617 6581, siuzanna matiichyk
Контактний телефон сестри Іри: 097-460-50-79.