додому Новини Сюрпризів від погоди найближчим часом мешканцям Тернопільщини чекати не слід

Сюрпризів від погоди найближчим часом мешканцям Тернопільщини чекати не слід

585

vlcsnap-2016-01-19-16h59m49s785Сюрпризів від погоди найближчим часом мешканцям Тернопільщини чекати не слід. Протягом тижня стовпчики термометра коливатимуться вночі від 7 до 16 градусів морозу, а вдень від 5-ти до 12-ти нижче нуля. Сильного снігу у найближчі кілька днів також не чекаємо. Синоптики кажуть, що така погода на Водохреще для нашої області є звичною.

Тернопільський метеоролог Оксана Софінська каже, температура, яка цими днями панує в області, є дещо нижча за кліматичну норму, проте, вона є типова для Тернопільщини у другій половині січня. Тому про аномальні явища зараз мова не йде.

– На завтрішню добу істотних опадів ми не очікуємо. Південний вітер 5-10 м/с. І температурні показники нічні знижуватимуться до 10-15 градусів морозу. Денні сягатимуть 5-10 градусів морозу. В подальшому, 21-22 січня при проходженні атмосферних фронтів очікуються опади у вигляді снігу, інтенсивність від невеликих до помірних. На дорогах збережеться ожиледиця. Північно-західний вітер 9-14 м/с, поривчастий. Температурні показники коливатимуться від 7 до 12 градусів морозу. Денні 4-9 градусів морозу, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

З 23 січня на Тернопільщинв чекаємо похолодання. Вночі 8-13 градусів морозу, вдень 5-10. А вже у неділю, 24о січня, вночі може приморозити до -16, а то й -20 градусів. Вдень температура сягне 10 градусів з позначкою мінус.