додому Головні Синоптики розповіли, якою буде погода на Різдво і Новий рік

Синоптики розповіли, якою буде погода на Різдво і Новий рік

480
Хмарно, з туманами та періодичними опадами. Цього тижня в Україну завітав циклон, в результаті якого потепліло, на вулицях почалася відлига. Як довго вона протримається в українських областях, зокрема і на Тернопільщині і якою буде погода на Різдво і на Новий рік, дізнавалась Тетяна Скиба.
Трохи тепліше та з періодичними опадами. В Україну прийшли атмосферні фронти з Атлантики, в результаті яких – надворі спостерігаємо відлигу. Вже 14 грудня синоптична картина на Тернопільщині погіршиться не тільки опадами, а й сильним вітром.

Оксана Озимків, завідувачка сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського обласного гідрометеоцентру, коментує: “На день четверга переходимо в тилову вітряну частину даного циклону. Тому ще може бути з невеликими опадами, дощ та мокрий сніг. Вітер поміняє свій напрямок вже на північно-західний – 9/14 метрів за секунду. Більш такий поривчастий він буде в денну пору пори четверга. І по температурі повітря коливатиметься впродовж доби від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла”.

На дорогах збережеться ожеледиця. У вихідні місцями по області також можливі опади. Температура повітря впродовж цих днів коливатиметься. У суботу, 16 грудня від одного до шести градусів морозу. 17 грудня показник опуститься до нуля. Також прогнозують поривчастий вітер, подекуди його штормові пориви сягатимуть до 15-20 метрів за секунду.

За словами синоптиків, відлига в Україні триватиме щонайменше тиждень. Проте водночас вночі будуть морози. Найімовірніше такою погода буде на Різдво і на Новий рік.