![Знімок екрана 2023-08-01 о 06.41.58](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/Знімок-екрана-2023-08-01-о-06.41.58-640x324.jpg)
Згуртовані та незламні. Свято вулиці та 10-річчя храму відзначили мешканці будинку на Бродівській, 50 у Тернополі. Останнім часом прибудинкова територія помітно покращала – з`явився дитячий майданчик, стару бруківку замінили на нову. А також люди радо прийняли нових мешканців – українців з різних куточків України. Як святкували, розповість Тетяна Скиба.
На святкову Службу до Церкви Святого Пророка Іллі у Тернополі зібралося чимало людей – парафіяни відзначили десятиріччя від дня створення храму. А мешканці будинку Бродівська, 50 вирішили відсвяткувати ще і День вулиці.
Попри святкування, люди разом згадали і про ті події, які їм довелося разом пережити. У травні цього року будинки мешканців цієї вулиці зазнали ракетників ударів.
Крім цього, з початку повномасштабного вторгнення, у будинку з’явилося близько сотні нових мешканців, які вимушено тікали від війни і знайшли прихисток в Тернополі.