Головна Новини Святкову лінійку провели у Чорткові для студентів державного медичного коледжу

Святкову лінійку провели у Чорткові для студентів державного медичного коледжу

416

vlcsnap-2014-09-01-18h53m41s177Святкову лінійку в переддень свята провели і у Чорткові для студентів державного медичного коледжу.  На центральній площі міста відбулась посвята у студенти першокурсників. Колеги, родичі, знайомі і друзі – усі прийшли привітати своїх рідних із Днем знань.

На посвяту у першокурсники Чортківського державного медичного коледжу прийшло подивитись чи не усе місто. Свято патріотів. Уся площа замайоріла вишиванками. Більше півтисячі хлопців і дівчат вступили в омріяний навчальний заклад. Вступ у вищий навчальний заклад – це одна з найважливіших подій у їхньому житті. Тепер першокурсники стали студентами медичного коледжу і водночас членами великої і дружньої студентської родини.

– Завжди хотіла бути в медичному коледжі. Мені це дуже подобається. Готувалася досить довго, – пригадує  студентка 1 курсу Чортківського державного медичного коледжу Вікторія.

– Багато треба було іспитів здавати? Як ти готувалася?

– Два іспити: хімія і українська мова. Для мене – не складно, бо дуже люблю хімію.

Отримати знання від досвідчених науковців, навчитися самостійно мислити, працювати з натхненням, продовжувати історію коледжу й історію нашого народу – для студентів-першокурсників почалося нове життя. В дорогу їх благословили Всечесні отці, привітали викладачі і директор медичного коледжу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here