додому АТО Святкове дійство з нагоди Дня святого Миколая влаштували для дітей учасників АТО...

Святкове дійство з нагоди Дня святого Миколая влаштували для дітей учасників АТО у Кременці

829

Святкове дійство з нагоди Дня святого Миколая влаштували для дітей учасників АТО у Кременці. Захід відбувся у районному центрі дитячої творчості. Пісні, розваги, ігри та солодкі подарунки чекали на дітей, які були цього року чемними.

Давид Римар – син учасника АТО. Замість того, щоб радіти подарункам і спостерігати за святковим концертом, хлопчик із захватом та гордістю розповідає про батькові подвиги.

 

-Тато був поранений просто, накрило його, він виліз і його звільнили. Зараз тато дома, лежить, ну, і мене привів сюда. Я не знаю, чи то він додому пішов, чи на коридорі стоїть десь. Каже, що він вже просто відвоював і все. Каже, що війна для нього вже закінчилася, а так, то ще вона не закінчилась. І каже ще, що це штучна війна, – розповідає про батька син учасника АТО ДАВИД РИМАР.

Концерт організували для дітей учасників АТО, які знаходяться в зоні антитерористичної операції, колись там були, чи загинули внаслідок бойових дій. Виступали для дітей вихованці Кременецького центру дитячої творчості.

-Приємно зауважити, що на святі перебуває і тато, і мама, і дитина. В першу чергу ми дбаєм про здоров’я, про мир, про душу дитини. В першу чергу ми дбаєм про те, щоб дитині було комфортно, щоб дитина розвивалася здоровою, щоб дитина розвивалася творчою, щоб дитина себе знайшла і завжди була усміхненою, тому що коли дитині внутрішньо комфортно, значить вона здорова дитина, – каже директор Кременецького центру дитячої творчості ТЕТЯНА ШЕВЧУК.

Олександр Сіменов прийшов на свято із донечкою. Чоловік – учаник бойових дій. Про події на Сході розповідати не хоче. Каже – прийшов сюди, аби відпочити морально і заради доньки.

-Запросили нас на свято, прийшли з донечкою Анютою. Надіюсь, що їй сподобається даний виступ і вона буде задоволена. Ми дуже раді, що тут знаходимось, – розповідає учасник АТО ОЛЕКСАНДР СІМЕНОВ.

-В першу чергу хотів би побажати всім миру, саме головне – це миру, здоров’я, любові і терпіння. Ну шо ж, не один рік воно вже в нас йде, але я думаю, чим скоріше закінчиться, тим буде краще для людей і для нас, і для всіх. !!! В першу чергу сім’я завжди має бути вдома і повною  – і при баьках, і при чоловіках, і при дітях, при всіх, – каже учасник АТО ДМИТРО.

Мама загиблого добровольця, учасника АТО Миколи Чорного – Маргарита, прийшла на святкування з молодшою донечкою. Жінка каже – дуже добре, що для дітей і сімей учасників бойових дій влаштовують такі заходи. Це допомагає хоч якось відволіктись від поганих думок і зарядитись позитивом. Єдине, що хочеться побажати собі і усім українцям – це жити на мирній землі.

-Щоб скоріше закінчилася війна і наступив мир на Україні і всім веселих свят. Шо можна побажати ще? – говорить мама загиблого учасника АТО МАРГАРИТА.

Окрім святкового концерту, ігор та розваг на дітей чекали і солодкі подарунки. Більше про цю подію дивіться у програмі Галини Мацейків “Погляд зблизька” на TV-4, у неділю, 24 грудня о 14 годині.