![vlcsnap-2018-01-09-17h07m10s767](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/01/vlcsnap-2018-01-09-17h07m10s767.jpg)
– До забезпечення публічної безпеки та порядку було задіяно 700 працівників поліції та Національної гвардії України. Передувало ще забезпеченню публічної безпеки і порядку відпрацювання місць продажу ялинкових насаджень, а також піротехнічних засобів. Всього задіювалось біля 300 працівників поліції для проведення таких заходів. За результатами було складено 48 адміністративних протоколів. Загалом свята пройшли, на нашу думку, в безпечному режимі, порушень грубих публічної безпеки і порядку допущено не було, – розповів заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Богдан Катрун.