Головна духовність Свята місія пройшла у селі Курники Тернопільського району

Свята місія пройшла у селі Курники Тернопільського району

1161

vlcsnap-2015-06-03-15h38m59s56Свята місія пройшла у селі Курники Тернопільського району. На святкову літургію прийшли цілими родинами мешканці цього села і навколишніх. На завершення святої місії у Курниках освятили Хрест.

Свята місія у селі Курники Тернопільського району об’єднала усю громаду. Люди сподіваються, щира молитва принесе в їхні оселі мир, спокій, здоров’я і радість. Подія стала визначною для цього села.

– Кожен житель має можливість зустріти цю місію один раз в житті. Зі слів старожилів у нас місія відбувалася приблизно в 1936 році. Фактично зараз, на сьогоднішній день, людей, які б могли дати якісь показання зодо цієї місії, практично не залишилося. Бачите, скільки людей прийшло, це свято для, яке може відбутися тільки раз за життя, – розповів сільський голова с.Лозова Тернопільського району Володимир Гуль.

На завершення місійного тижня у селі Курники встановили та освятили хрест. Його пронесли урочистою ходою через усе село. Священики пояснюють значення події: хрест – це символ перемоги і спасіння, це дороговказ до неба для кожної людини.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here