додому суспільство Світовий конгрес українців засудив побиття міліцією мирних учасників Євромайдану у Києві

Світовий конгрес українців засудив побиття міліцією мирних учасників Євромайдану у Києві

289

Світовий конгрес українців засудив побиття міліцією мирних учасників Євромайдану у Києві. "У зв'язку із цим СКУ закликає уряди країн світу засудити ці дії та вимагати від владних структур України негайно припинити такі порушення прав і свобод людей", йдеться в заяві. У Відні триває зібрання української молоді. Там представники української діаспори з різних європейських країн обговорюють ситуацію в Україні. Про те як у світі відреагували на розгін "Євромайдану" та подальший розвиток подій, з Відня розповів голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Мирослав Гочак, голова Світового конгресу українських молодіжних організацій: "Всі засуджують, це що сталося, в цю ніч, коли розігнали мирних мітингувальників, які зібралися на мирних майданах в Києві. Це обурило страшенно цілу діаспору і не лише діаспору, а й світове суспільство".

Про те, що далі відбуватиметься в Україні передбачити важко, каже Мирослав Гочак, варто лише сподіватися на краще.

Мирослав Гочак, голова Світового конгресу українських молодіжних організацій: "Я сподіваюся, що воно все так вийде як ми бажаємо, тобто що все буде мирно і всі ці наші вимагання,ми вимагаємо, щоб Уряд Азарова пішов у відставку, взагалі підтримуємо український народ і будемо приїжджати в Україну щоб підтримувати процес".