![vlcsnap-2022-12-12-16h35m50s792](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/vlcsnap-2022-12-12-16h35m50s792-640x360.png)
Щодня на захисті держави стоять сміливі та сильні українські захисники, рятувальники, лікарі, волонтери. Їх так багато, що не завжди ми знаємо та бачимо їхні обличчя. Та завдяки фотографам з Одеси Владі та Костянтина Ліберових весь світ дізнається про незламність українців та про наслідки російських атак на різні міста країни. Їхні фотографії зібрали в проект під назвою “Нескорені” ще декілька місяців тому та презентували у Києві. А днями фото не лише побачили, а й зустрілися з авторами, і тернополяни.