Головна Новини Свідоцтво про народження дитини можна отримати у пологових будинках області та Тернополя

Свідоцтво про народження дитини можна отримати у пологових будинках області та Тернополя

504

vlcsnap-2016-07-21-17h52m21s729Свідоцтво про народження дитини можна отримати у пологових  будинках області та Тернополя. У місті такий проект діє у 2-й лікарні та Тернопільському перинатальному центрі. Наразі сервісом скористалося близько однієї тисячі батьків.

Свідоцтво про народження дитини батьки зможуть одержати вже за кілька годин після пологів. Для цього потрібні лише паспорти мами і тата, свідоцтво про одруження і медична довідка про народження дитини. Також необхідно знати як назвете дитину. За період існування сервісу, ним скористалися 30% пацієнток.

– З моменту започаткування цього проекту в другій міській лікарні ми видали більше 300 свідоцтв про народження. По області, буквально за декілька місяців, скористалися послугами 500 жінок і в перинатальному центрі, буквально за півтора місяця, ми вже видали 46 свідоцтв про народження, – розповідає начальник головного територіального Управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Вперше цей проект стартував у 2015 році в пологовому будинку другої міської лікарні. Навесні до нього підключились пологові будинки райцентрів Тернопільської області, а згодом ця система запрацювала і у Тернопільському перинатальному центрі. Отримати свідоцтво про народження дитини в пологовому будинку – вигідна пропозиція, кажуть у головному територіальному управлінні юстиції в Тернопільській області, адже мамі не доведеться ходити по відповідних підрозділах та стояти в чергах. Тому чиновники закликають не зволікати, а скористатися такою пропозицією.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here