додому духовність Святий Миколай є прикладом віри та образом лагідності для людей

Святий Миколай є прикладом віри та образом лагідності для людей

681

Даруюючи солодощі та пакунки від Святого Миколая дітям варто розповідати ким був Чудотворець, кажуть священики. Святий Миколай є прикладом віри та образом лагідності для людей.

Все своє життя Святий Миколай присвятив Богові і церкві. Людей він спонукав до щирого каяття в гріхах, викликав у них бажання виправити помилки. За своє земне життя святитель Миколай зробив багато добрих справ, і в цьому йому допомагала дивовижна за силою віра.

Отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП: "Все він робив із чистого серця не шукаючи при тому ніякої слави, не шукаючи ніякої похвали. Він дуже боявся користолюбства, боявся зухвальства, тікав від всяких добрих слів людських. Робив це все переважно вночі, кидав три вузлики золота, кидав багато різних коштовностей, грошей людям".

Християни вірять, що Святий Миколай робить безліч чудес для кожного, хто до нього звертається з молитвою.

Отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП: "Молимося особливо за діточок, які потребують материнської помочі і батьківського піклування. Ми просимо щоб Святий Миколай завжди був з нами, бо він є, як сказав йому Господь,  є пастиром багатьох куточків світу. Бо його вшановують не тільки християнські церкви, його глибоко поважають і в мусульманському світі і нетрадиційні церкви".

Помер Святий Миколай у глибокій старості. Його мощі залишилися нетлінними. Священики кажуть, що від них зцілилися багато людей.