додому суспільство Святий Миколай через працівників прокуратури передав подарунки учням Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

Святий Миколай через працівників прокуратури передав подарунки учням Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

610

Святий Миколай через працівників прокуратури передав подарунки учням Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. У центрі навчаються діти з неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату та хворі на сколіоз. Більше сотні дітей повірили у казку і добро.

У Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі сьогодні навчається 113 учнів. Це діти з усієї області. У закладі, окрім педагогів, працюють психологи, логопеди, дефектологи. Вихованці центру із нетерпінням чекають дня Святого Миколая. І у кожного до святого своє бажання чи прохання.

Валерій, учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Я написав листа і хотів LEGO-CITI. І він мені вже подарував сьогодні".

Сергій, учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Щось таке для мого віку, щоб мені було цікаво. Якусь електронну чи настольну гру. Я йому дуже дякую за те, що він мені приніс".

Яна, учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Гарного свята, веселих усмішок".

Про Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр не забувають благодійники. Завдяки їхній підтримці та допомозі кожна дитина на святі відчула, чудеса справді бувають.

Ірина Король, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Наші діти, так як і кожна дитина України, чекають Святого Миколая, писали листи до нього. І дуже приємно, що саме у цей святковий день до нас завітали наші шефи – обласна прокуратура, які крім того, що по свому виду діяльності захищають права і інтереси діток  цієї категорії, а ще й займаються благодійною діяльністю працівники обласної прокуратури і в усі свята вітають наших діточок".

Сергій  Банах, перший заступник прокурора Тернопільської області: "Подарунки звичайно є. І, насправді, їх доручив нам передати Святий Миколай. Ми його зустріли по дорозі, ви були чемні цілий рік і через те ви залужили на ці подарунки. Хай вам завжди дарують подарунки, а не тільки на Миколая. І хай кожен день для вас буде сповнений любов’ю, радістю, турботою близьких вам людей".

Тернопільська обласна прокуратура вже не перший рік підтримує навчально-реабілітаційний центр. Благодійна допомога центру – ініціатива працівників прокуратури. Вони кажуть, завдання прокуратури сьогодні ширше, ніж захищати права дітей.

Марина Чудопалова, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Тернопільської області:  "Ми повинні захищати дітей, виходячи з їхніх інтересів і їхніх побажань. Закон враховує побажання дитини, а на день Святого Миколая бажання дітей – головне. Тому, звичайно, ми в любому випадку будемо займатися дітьми у такому руслі".

Учні центру отримали також подарунки від Тернопільської облдержадміністрації.

Іван Запорожан, начальник управління освіти Тернопільської ОДА: ""Миколай дарує радість" – з цією акцією роз'їхалися в усі куточки області начальники управлінь, заступники голови адміністрації, тобто вся адміністрація, усі структурні органи, які є на території для того, щоб відвідати школи-інтернати, сім'ї прийомні, заїхати до дітей, які дійсно потребують оцієї любові, опіки, на яких треба більше уваги звертати".