додому суспільство Святий Миколай через працівників прокуратури передав подарунки дітям реабілітаційного центру

Святий Миколай через працівників прокуратури передав подарунки дітям реабілітаційного центру

550

Більше сотні вихованців Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру повірили у казку і добро. Святий Миколай через працівників прокуратури області передав їм подарунки. У центрі навчаються діти з неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату та хворі на сколіоз.

У Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі сьогодні навчається 120 учнів. Це діти з усієї області. У закладі, окрім педагогів, працюють психологи, логопеди, дефектологи. Вихованці центру із нетерпінням чекають дня Святого Миколая. І у кожного до святого своє бажання чи прохання.

Женя, учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Я просила багато чого. І диски, і конструктор, багато чого. І взагалі він мені багато чого приніс. Навіть того, чого я не просила. Я дуже дякую. Це свято любить кожна дитина".

Арсен, учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: " – Я писав йому листа. Я просив, щоб він мені приніс здоров'я, іграшок, монополію і мікроскоп.
– І здійснилися твої бажання?

– Так. Я встав і побачив під подушкою те все, що я замовляв. Я дуже це свято люблю. Воно приносить мені багато емоцій, радості, почуттів гарних".

Про Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр не забувають благодійники. Завдяки їхній підтримці та допомозі кожна дитина на святі відчула: чудеса справді бувають.

Ірина Король, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Ми щиро дякуємо прокуратурі Тернопільської області за те, що в цей день вони завжди є з нами, і не тільки у день Святого Миколая, але завжди стараються наші щоденні потреби якось виконати, якось допомогти нам в тому, щоби життя наших вихованців було повноцінним, щасливим, допомогти їм в тому, щоби база нашого закладу щоденно покращувалася. І ми дуже цінуємо це".

Тернопільська обласна прокуратура вже не перший рік підтримує навчально-реабілітаційний центр. Благодійна допомога центру – ініціатива працівників прокуратури. Вони кажуть, завдання прокуратури сьогодні ширше, ніж захищати права дітей.

Марина Чудопалова, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Тернопільської області: "Ми довший час не могли визначитися з підшефним закладом. Всі колективом вирішували, бо всі діти хочуть отримати подарунки. Але зійшлися, прийшли до тієї думки, що ці діти, діти-інваліди, потребують більш  посиленої уваги і допомоги. А діти із задоволенням готують нам концерт щорічно. Без сліз дивитися неможливо, як і на будь-яку дитину, яка віддає свою душу і серце будь-кому, хто відноситься з любов'ю".