Головна суспільство Святковий стіл цьогоріч обійдеться дорожче

Святковий стіл цьогоріч обійдеться дорожче

487

Святковий стіл цьогоріч обійдеться тернополянам значно дорожче. На центральному ринку Тернополя подорожчало практично все. І це не межа. Піком, кажуть продавці, будуть останні дні перед Великоднем.

Зекномити в піст не вдасться. Здавалося б, відсутність у меню м'яса мала б суттєво скоротити витрати на продукти, але ціни на рибу жахають ще більше. Продавці кажуть: з часу першого подорожчання на початку березня, вони зросли суттєво. Кілограм оселедця – на 7 гривень – до 34, червоної риби – аж на 60 гривень. Тепер вона вартує 240. І плюс 10-20 гривень до кожного кілограма мороженої риби чи філе. На гривень 5 в середньому подорожчали ковбасні вироби, молочні – на 2-3 грн.

– Зараз сепараторна сметана 36-38 грн, була раніше 35. Сир також 30 був, зараз 30-35, залежно, який, пісний дешевший, жирний дорожчий, – розповідає продавець молокопродуктів Любов.

Вже й свіжих овочів та фруктів хочеться, їх на центральному ринку Тернополя, як завжди, не бракує. От тільки цінники відлякують.Продавці бідкаються, банани по 22 гривні і закуповувати не вигідно. А овочі, якщо і купують, то зовсім трохи. Різниця між цінами до і після подорожчання – в середньому 5 гривень.

В обласній державній ветсанлабораторії переконують: все, що продають на ринку, пройшло перевірку і безпечне для здоров'я. Та на вибір покупців все ж більше впливають цінники. До святкового столу скуповуються вже за новими цінами.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here