додому суспільство Св.Миколаю бракує рук, організатори акції закликають усіх небайдужих допомогти розносити дітям подарунки

Св.Миколаю бракує рук, організатори акції закликають усіх небайдужих допомогти розносити дітям подарунки

667

Тернопільські діти отримають подарунки від святого Миколая – так нас запевнила молодь при Тернопільській єпархії Української греко-католицької церкви. Завдяки акції "Миколай про тебе не забуде" подарунки отримає майже тисяча дітей. От тільки святому Миколаю бракує рук, тож організатори закликають усіх небайдужих допомогти розносити дітям подарунки.

Півтора тижні залишається до святкування дня Святого Миколая. Організатори  та волонтери акції "Миколай про тебе не забуде" активно готуються до свята. В рамках акції подарунки отримають діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, діти з особливими потребами, а також маленькі пацієнти Тернопільської психо-неврологічної лікарні. Тернополяни благодійну допомогу приносять у церкви, школи та університети. Вже наприкінці цього  тижня усі подарунки звезуть на "Фабрику святого Миколая", що на вулиці Лучаківського в церкві святого Йосафата. Найбільше не вистачає ораганізаторам акції волонтерів.

Назар Біляк, координатор акції "Миколай про тебе не забуде": "У минулому році в нас вже було 450 людей зареєстровано, то сьогодні є лише 250 людей. Це дуже мало. Нам потрібні люди для того, щоб розносити подарунки. Потрібні водії, щоб розвозити людей і щоб швидко донести подарунки дітям".

Аби стати волонтером потрібно зареєструватися на сайті mykolajte.blogspot.com. У розділі "Стань помічником святого Миколая" потрібно заповнити анкету. Окрім цього, 10 грудня, стартують вишколи для волонтерів: 10 грудня – у технічному університеті, 11 грудня – у педагогічному університеті, 12 грудня – в економічному університеті.  Долучитися до акції можна також, купивши у церкві пряник. У Тернополі їх продали вже більше шести тисяч. Але поки що цих грошей вистачить на солодкі подарунки для малечі, на мандарини їх замало. Тому координатори акції додатково ще шукатимуть спонсорів. Чекають і на подарунки від тернополян.

Назар Біляк, координатор акції "Миколай про тебе не забуде": "Зараз варто приносити канцтовари і засоби особистої гігієни. Це те, що є важливим для життя. Іграшки є, цього року їх вже досить багато принесли, зокрема на фабриці зараз є найбільше іграшок з церкви святого Йосафіта, з цього пункту, а ще ми звеземо з усіх церков. Тому акцент зараз на те, що дітям більше потрібно канцелярія і засоби особистої гігієни".

В рамках акції при парафіях розпочались "Майстерні Святого Миколая". Це спеціальні заняття для дітей, де їм цікаво, у формі гри та з піснями розкажуть про життя святого. Діятимуть "Майстерні Святого Миколая" при Греко-Католицьких храмах Тернополя до тринадцятого грудня.