![vlcsnap-2022-10-24-20h15m29s848](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-24-20h15m29s848-640x360.png)
Сухі борщі для захисників виготовляють волонтери із Тернопільщини. Для того, аби наші бійці їли гарячу українську страву на фронті, мешканці нашого краю збирають продукти, а волонтери обробляють овочі і формують у вакуумовані пакети. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну благодійники зробили близько півтори тисячі порцій сухого борщу. За процесом виготовлення слідкувала наша Анастасія Солтисяк, вона розповість більше.