![248238346_4622490847813855_6721286641670970442_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248238346_4622490847813855_6721286641670970442_n-640x361.jpg)
Тернополянина, обвинуваченого в умисному вбивстві двох осіб у Підгородньому, судитимуть. До суду скерована справа про вбивство підприємця та його дружини, скоєне у 1997 році поблизу Тернополя. Про е повідомляють у Тернопільській обласній прокуратурі.
За версією слідства, громадянин К., був родичем із підприємцем. У вересні 1997 року дізнався, що його дядько поїхав у Київ, аби отримати валютний кредит для відкриття молокозаводу.
Уточнивши у водія час повернення родича зі столиці, обвинувачений узяв із собою пістолет та уночі 21 вересня зайшов до будинку потерпілих, аби їх убити. Маючи навички у стрільбі, обвинувачений 12 разів вистрелив у господаря, його дружину й собаку, зібрав гільзи та покинув приміщення, не знайшовши там грошей. Потерпілі від отриманих ран померли на місці події.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248796992_4622490217813918_688520120433919758_n.jpg)
Хоча минуло більше 24 років з часу вбивства, завдяки наполегливості слідчих поліції та прокурорів вдалося розкрити злочин та зібрати беззаперечні докази причетності обвинуваченого до його скоєння. Слідство завершено, повідомляють у прокуратурі.