додому благоустрій Судячи з погоди, тернопільських доріг цього року уже не ремонтуватимуть

Судячи з погоди, тернопільських доріг цього року уже не ремонтуватимуть

510

На капітально оновлених вулицях – Симоненка, Гайовій, Морозенка та Спортивній проїзд уже відкритий. Нині відремонтовані дороги особисто оглядав міський голова Тернополя. Роботою дорожників та оновленим покриттям Сергій Надал залишився задоволеним. Поки погода дозволятиме, ще планують встановити дорожні знаки та обмежувачі швидкості на вулиці Симоненка, облаштувати тротуари на вулиці Гайовій.

Вулиця Симоненка – не відремонтована, а новозбудована дорога, обійшлась місту у більш ніж 4 мільйони гривень. Сьогодні дорожнє покриття Симоненка особисто випробував міський голова Тернополя. До початку зими тут ще планують встановити дорожні знаки, обмежувачі швидкості, в районі пішохідної зони облаштувати турнікетну огорожу. На зекономлені майже мільйон гривень вдалось відремонтувати вулицю Морозенка, більш як 300  метрів капітальним ремонтом, решта поточним.

На вулиці Спортивній ремонт практично завершений, залишилось зробити благоустрій та встановити додаткові турнікети біля виїзду на вулицю Злуки. Частина славнозвісної Гайової також уже відкрита для проїзду, залишилось нанести дорожню розмітку і облаштувати пішохідні зони. Наступного року ремонтуватимуть другу частину Гайової, до об'їзної дороги Тернополя, таким чином планують розвантажити рух у центрі міста. Запланований обсяг робіт, як і планували, вдалось закінчити до морозів.