![402476539_122131318364035134_6977129829178936982_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/402476539_122131318364035134_6977129829178936982_n-640x484.jpg)
Господарський суд міста Києва рішенням від 15 листопада 2023 року залишив без задоволення позовні вимоги релігійної організації Парафія Святителя Миколая Свято-Миколаївського собору міста Кременець Кременецького району Тернопільської єпархії УПЦ, яка просила суд зобов’язати МКІП та Кременецько-Почаївський заповідник укласти договір безоплатного користування релігійною громадою культовими будівлями Миколаївського собору у м. Кременець Тернопільської області.
2 жовтня 2023 року Західний апеляційний господарський суд вже розглядав справу № 921/164/23 та залишив у силі рішення Господарського суду Тернопільської області від 15.06.2023, яким суд зобов’язав релігійну громаду “Парафія Святителя Миколая” Свято-Миколаївського собору Тернопільської єпархії УПЦ повернути Кременецько-Почаївському історико-архітектурному заповіднику державне майно – приміщення пам’ятки архітектури національного значення – Миколаївський собор з келіями.