додому благоустрій Сучасним та стильним вже за кілька місяців повинен стати вхід у парк...

Сучасним та стильним вже за кілька місяців повинен стати вхід у парк імені Тараса Шевченка

808

Сучасним та стильним вже за кілька місяців повинен стати вхід у парк імені Тараса Шевченка. Там з’являться нові зелені зони, дорогу вмостять кольоровою бруківкою та облаштують місця для відпочинку. Будівельні матеріали вже закупили ще минулого року, тоді ж провели і тендер, визначивши фірму-підрядника, яка виконуватиме роботи із реконструкції. Ремонт площі біля пам’ятника С. Бандері вже розпочався у останні дні зими.

Щойно на вулиці потепліло, у Тернополі взялись за ремонти. Один із перших об’єктів – вхід у парк імені Тараса Шевченка. Його реконструкція – складна та відповідальна робота, каже головний інженер управління житлово-комунального господарства Микола Лесів. Та якщо погода сприятиме, площу відреставрують за три із половиною місяці – до середини червня.

– Зняти наявну бруківку, плити, постелити бруківку, підпірні стінки повністю переробити, облаштувати новий бордюрний камінь, поребрики, облаштувати зовнішнє освітлення, влаштувати перголу, озеленення буде зовсім змінено, – розповідає головний спеціаліст управління ЖКГ ТМР Микола Лесів.

Оновлять комунальники і фасад будинку та прибудинкову територію за адресою Грушевського, 9 – цей дім прилеглий до площі. Також за рахунок коштів підприємців заплановано облаштувати технічний заїзд. Вже зараз місце реконструкції входу в парк Шевченка обгороджують стрічками, сюдою пройти буде неможливо.

Минулоріч вже було закуплено основні будматеріали. Згідно із проектно-кошторисною документацією реконструкція площі біля пам’ятника Степану Бандері обійдеться місту у майже 8 мільйонів гривень.