Головна АТО Сучасну каплицю-меморіал на честь загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО побудують...

Сучасну каплицю-меморіал на честь загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО побудують в Зарваниці

631

vlcsnap-2015-07-07-13h24m54s102Каплицю-меморіал на честь загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО побудують в Зарваниці. Наріжний камінь під будівництво вже освятив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Каплиця буде незвичайна, всередині вмонтують монітор, на якому постійно будуть показувати інформацію про Героїв.

В каплиці-меморіалі в Зарваниці можна буде не лише помолитися за Героїв Небесної сотні та воїнів АТО, а й більше дізнатися про них. Всередині святині буде монітор, на якому кожен може подивитися за кого саме складає свої молитви.

– Всіх цих Героїв хочемо вшанувати цим пам’ятником, який спорудять на їх честь. Він буде вміщати елемент сучасних технологій, тобто щоб людина, яка прийде помолитися за Героїв, щоб вони могли дізнатися про них. Ця технологія нам якраз забезпечить цей формат інформативності цього пам’ятника, – розповідає декан Тернопільський отець Віталій Козак.

– Багато знаємо, що є такі, що пропали безвісти, батьки навіть не знають, де могили їх дітей. Це буде символічна могила тих, які загинули і тих, які пропали безвісти. Дуже в гарному місці вона буде, недалеко проходить Хресна дорога і там дійсно такий молитовний дух там відчувається, – каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Владика Віталій Семенюк.

Наріжний камінь під будівництво каплиці-меморіалу на честь загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО вже освятив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Події освячення передував процесійний хід єпископів та священиків від Собору Матері Божої Зарваницької.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here