додому Новини Стипендії учням Тернополя почнуть нараховувати з вересня цього року

Стипендії учням Тернополя почнуть нараховувати з вересня цього року

733

vlcsnap-2016-01-27-16h11m04s097Стипендія у Тернопільських школярів, таки, буде. З міського бюджету на цей проект виділили 138 тисяч гривень. Стипендії учням почнуть нараховувати з вересня цього року. Мета такого проекту – покращити рівень успішності у школярів. Хто з дітей зможе отримувати стипендію буде визначати конкурсна комісія.

З вересня цього року 51 учень Тернополя буде отримувати стипендію у розмірі трьохсот гривень протягом дев’яти місяців. Визначати найуспішніших буде спеціальна конкурсна комісія.

-Комісія буде формуватися в такому форматі: з постійних – голова комісії – це я і профільний заступник міського голови. Інші – хтось з педагогічного університету післядипломної освіти, методисти. Люди, які безпосередньо відношення до навчання у середніх школах не мають, – розповідає голова комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Тернопільської міськради Володимир Місько.

Стипендії будуть нараховуватися у 17 номінаціях. Кожна з яких іменована на честь когось із тернополян, що стали вагомими для міста. Ініціатор ідеї Володимир Місько пропонує охочим долучитися до проекту.

– Якщо хтось із відомих тернополян чи хтось, хто може собі позволити таку іміджеву річ, як заснувати свою стипендію чи власного імені чи свого підприємства, то це буде тільки стимулювати на мій погляд, – говорить Володимир Місько.

Тернопільські школярі радіють такій новині. Кажуть, що стипендія буде стимулювати до кращих результатів.