![vlcsnap-2022-11-15-17h36m26s010](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-15-17h36m26s010-640x360.png)
З настанням кожного нового сезону зазираєте у шафу, а там нічого одягнути. А особливо з наближенням холодів, коли хочетьсяч придбати річ, у якій буде не лише тепло, а й комфортно і при цьому стильно. Знайома ситуація, чи не так? Розібратися у тому, які речі у тренді цієї зими та якими правилами керуватись, аби придбати одяг не на один сезон, а на кілька розкаже стилістка Ксенія Дузяк у нашій рубриці “Експертна думка”.