додому Новини Студенти ТНЕУ організували благодійний аукціон зустрічей

Студенти ТНЕУ організували благодійний аукціон зустрічей

520

vlcsnap-2014-11-06-16h45m41s164Аби зібрати гроші і купити подарунки на Миколая для вихованців дитячого будинку, що знаходиться в Новому селі Підволочиського р-ну, студенти Тернопільського національного економічного університету організували благодійний аукціон зустрічей. Частину грошей також віддадуть на допомогу бійцям на Сході.

Створити свято для вихованців дитячого будинку, що знаходиться в Новому селі Підволочиського р-ну, до Дня Святого Миколая, допомогти бійцям на Сході, а ще познайомитися з цікавими людьми і весело провести час можуть усі охочі, долучившись до благодійного аукціону-зустрічей.

– Продаємо зустрічі, побачення, хлопці можуть собі придбати зустріч з дівчиною, яку вже давно не наважуються запросити. Можна придбати зустріч з відомими людьми, які зазвичай мають мало часу для звичайних зустрічей. Зараз в нас є такі публічні люди як Марк Лівін, Іван Байдак – письменники, в нас є студентський Президент України, в нас є Ольга Росоха – студміс України та багато інших людей, які цікаві в молодіжному секторі Теронополя, – розповідає голова університетської ради студентів ТНЕУ Павло Бич.

– Ми збираємо кошти для сиріт. Дехто питається: чому для сиріт, а не для АТО? Тому ми подумали і вирішили половину виручених коштів передати у дитячий будинок, що знаходиться в Новому селі Підволочиського р-ну, а іншу половину грошей ми передамо для армії АТО, – говорить координатор групи “Благодійний аукціон зустрічей 2014” Віталій Білінський.

Взяти участь у благодійному аукціоні-зустрічей може кожен. З 15 листопада на території ТНЕУ платитимуть за лоти.

– До акції можна долучитися елементарно, заходимо “Благодійний аукціон зустрічей 2014”, зв’язуємося з координаторами, закидаємо їм фотографію і короткий опис себе – хто, чому і чим займається, – пояснив Павло Бич.

Під час минулорічної благодійної акції студенти Тернопільського національного економічного університету зібрали більше 10 тисяч гривень.