додому спорт Студенти тернопільських ВУЗів – в десятці кращих студентів-спортсменів України

Студенти тернопільських ВУЗів – в десятці кращих студентів-спортсменів України

517

Двоє студентів тернопільських ВУЗів – в десятці кращих спортсменів-студентів України. Визначили їх за результатами опитування, яке було проведено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України серед спортивних журналістів загальнонаціональних та регіональних ЗМІ. Із 30 претендентів обрали 10 найкращих спортсменів-студентів, які упродовж 2013 року успішно представили освітянський спорт на міжнародній арені.

До кращих спортсменів десятки увійшов студент ТНПУ Дмитро Підручний – чемпіон (гонка з масовим стартом на 15 кілометрів), срібний призер (змішана естафета 2х6 кілометрів + 2х7,5 кілометрів), бронзовий призер (спринт на 10 кілометрів) з біатлону ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади-2013. Також у десятці – Ганна Тітімець з ТНЕУчемпіонка (400 метрів з бар’єрами) з легкої атлетики ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади-2013.

Головну увагу експерти звернули на виступи українських студентів на літніх та зимових Всесвітніх Універсіадах, які відбулися у Казані (Російська Федерація) та місті Тренто (Італійська Республіка). Представники літніх видів спорту на аренах Казані здобули 77 медалей. На студентських зимових Іграх у Тренто українська команда виграла 9 медалей.