Головна культура Студенти-театрали наступного тижня зіграють виставу “Антракт, або Непристойна назва”

Студенти-театрали наступного тижня зіграють виставу “Антракт, або Непристойна назва”

367

28 та 29 квітня у Тернопільскому академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться дипломна вистава студентів четвертого курсу кафедри театрального мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету. Художній керівник курсу – народний артист України, професор Вячеслав Хім'як. Студенти зіграють п'єсу Олександра Марданя "Антракт, або Непристойна назва", початок о 18 годині.

П'єса одного із найпопулярніших драматургів України Олександра Марданя розповідає про закулісне життя театру з його проблемами, інтригами, любовними багатогранниками, трагедіями і слізьми. Роль 65-річної Анфіси Михайлівни грає студентка 4 курсу факультету мистецтв кафедри театрального мистецтва Маргарита Василишин.

– Знаєте, складно, що це вікова роль, це дуже складно. Це вже мій не перший досвід, але це насправді складно, бо просто похилого віку люди, ти скривив спинку, ще щось, а це актриса, тут зовсім інші манери, але, надіюсь, у мене все вдасться і в житті все це буде відіграно, – розповідає студентка 4 курсу факультету мистецтв кафедри театрального мистецтва ТНПУ ім. В.Гнатюка Маргарита Василишин.

Вже не перший рік народний артист України, художній керівник курсу Вячеслав Хім'як випускає студентів – спеціалістів-бакалаврів. Закономірним іспитом є дипломна вистава, на яку студенти та викладач запрошують усіх тернополян 28 та 29 квітня о 18 годині на сцені драматичного театру.

– П'єса про театр. Я думаю, їм ця тема близька, бо ми з ними про це чотири роки говорили, вчились цього. В театрі є проблеми, і Мардань їх піднімає, ми їх реалізуємо. В чому суть проблеми, проблема режисури, проблема виконавського рівня, проблема репертуару, стосуків, як ці стосунки впливають на результат, на виставу. Ми її як можемо так граємо, я далекий від того,  щоб ідеалізувати студентів, але вони це роблять пристойно, як для студентів 4 курсу, і ми з нетерпінням чекаємо на гладача, який скаже своє вагоме слово, – каже народний артист України В'ячеслав Хім'як.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here