Головна Новини Студенти-маркетологи побували на екскурсії на TV-4

Студенти-маркетологи побували на екскурсії на TV-4

403

vlcsnap-2015-09-29-16h39m33s219Не словом, а ділом. Студенти Тернопільського національного технічного університету, які навчаються на спеціальності “Маркетинг”, саме так освоюють майбутній фах. Сьогодні вони прийшли подивитись, як працює телекомпанія TV-4. Вражень гостям не бракувало.

Студенти першого курсу технічного університету, які навчаються на спеціальності “Маркетинг”, вчаться лише неповний місяць. Та вже знайомляться із майбутньою спеціальністю не на словах, а на ділі. Сьогодні вони прийшли подивитись, як працює телекомпанія TV-4.

Відділ реклами та маркетингу – не єдиний, куди запросили майбутніх спеціалістів. Ми розповіли, як журналісти працюють над новинами та програмами, як виготовляється телевізійний сюжет та як працюють у прямому ефірі. Телекомпанія TV-4 нещодавно відсвяткувала 24-ту річницю із дня заснування, тож розповідати про компанію та усе, через що ми пройшли, можна мало чи не цілий день. Найбільше студентів зацікавили студії: для запису новин та прямих ефірів і нових великих проектів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here