додому суспільство Студентською міс-2013 стала студентка ТНЕУ Роксолана Перепелюк

Студентською міс-2013 стала студентка ТНЕУ Роксолана Перепелюк

482

Переможець конкурсу "СтудМіс Тернопільщини-2013" Роксолана Перепелюк уже готується до підсумкового всеукраїнського конкурсу, у якому візьмуть участь найкрасивіші студентки із кожної області України. У Тернополі медіапартнером конкурсу був телеканал "TV-4".

"СтудМіс" є Всеукраїнським студентським конкурсом краси, кмітливості і таланту. У Тернопільському етапі за звання найкращої студентки області змагалося одинадцять представниць різних вишів нашого регіону. Після різноманітних цікавих заходів і флешмобів, якими був насичений конкурс, прийшов час визначення кращої.

Окрім свого представлення, дівчата дефілювали в етнічних костюмах, купальниках та вечірніх сукнях. Також учасниці мали нагоду похизуватися своїми талантами. Дівчат винагороджували у різних номінаціях та зрештою головне звання "СтудМіс Тернопільщини-2013" присудили студентці ТНЕУ Роксолані Перепелюк.

Роксолана Перепелюк, переможниця конкурсу "СтудМіс Тернопільщини 2013": "Насправді плюсів дуже багато, тому що цей конкурс надав більше, напевно, впевненості для мене, що я можу такого досягнути. Я думаю, кожний був би радий і для кожного це було би великим плюсом у відмітці свого життя".

Всеукраїнський конкурс для красунь-студенток проводять уже третій рік поспіль. Місцевий етап "СтудМіс Тернопільщини 2013" відбувся під під патронатом міського голови Тернополя та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Медіапартнером заходу був телеканал "TV-4".

Ігор Бойчук, співорганізатор конкурсу, голова Тернопільскої молодіжної громадської організації "Сокіл": "Це був третій конкурс, якщо порівнювати з тими двома, що були перед цим, то він вдався досить на славу, хочеться подякувати багатьом людям, багатьом спонсорам, які долучилися, підтримали нас".

Нині переможниця конкурсу "СтудМіс Тернопільщини 2013" Роксолана Перепелюк готується представити Тернопільщину у Всеукранському фінальному етапі, який відбудеться в Києві сьомого жовтня.

Роксолана Перепелюк, переможниця конкурсу "СтудМіс Тернопільщини 2013": "Готую насправді зараз свій талант, це є танго, підготовка танцю, ну, це ще все в процесі, я думаю що вже ближче до конкурсу це буде видніше. Я постараюся саме краще показати себе, надіюся мене підтримає вся Тернопільська область і я буду дуже рада".