![vlcsnap-2023-02-09-15h13m05s902](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/vlcsnap-2023-02-09-15h13m05s902-640x360.png)
Теоретичні знання добре, а практичні навички – ще краще. Декілька разів на рік телеканал TV-4 приймає у своїх стінах українських студентів, які готові побороти усі свої страхи і здобути навички у роботі журналіста. Студенти, які обрали нашу компанію для проходження практики – з головою занурюються у медійну сферу. Про професійні секрети майбутні журналісти дізнаються із досвіду працівників найрейтинговішого телеканалу Тернополя.