додому суспільство “Студентська Доба-2013” сьогодні стартувала у Тернополі

“Студентська Доба-2013” сьогодні стартувала у Тернополі

326

Інтелектуально-розважальний захід "Студентська Доба 2013" сьогодні стартував у Тернополі. 60 студентів протягом доби спільно розважатимуться, набиратимуться досвіду та розроблятимуть проекти різних напрямків життя міста. "TV-4" – медіапартнер заходу.

Інтелектуально-розважальний захід "Студентська Доба", із 16 на 17 жовтня, у Тернополі проводять уже другий рік поспіль, як альтернативний спосіб святкування Дня українського студента. На цілу добу осередком здорового та інтелектуальноого відпочинку для студентів став Український дім "Перемога".

Василь Томчишин, координатор "Студентської Доби 2013": "Вони протягом 24 годин, від 12 години сьогоднішнього дня до 12 години завтрашнього дня будуть не Тільки в Українському домі "Перемога", а й у музеї, тому що планується провести "Північ у музеї", протягом двох годин на них чекає невеличкий сюрприз, в Обласному краєзнавчому музеї, ось. Тут на них чекає інтелектуальна частина, це гра в "Що? Де? Коли?", "Інтелектуальна мішень", це "Мафія", це така розважальна гра як "Крокодил".

У "Студентській Добі 2013" бере участь 6 команд від різних тернопільських вишів. У кожній із них – по 10 студентів. Провести добу разом, не маючи часу на сон – не проблема, принаймні так кажуть суденти, які брали участь у студентській добі минулого року і охоче згодилися й цього.

Оксана Загородня, учасниця "Студентської Доби 2012" та "Студентської Доби 2013": "Зовсім не втомлює, тому що ви в команді, постійний рух, постійні якісь ідеї, мислення, постійно якісь в пошуку нового і зовсім якось тая втома, вона, перекриває її активність і навіть приходимо після "Доби", ми прийшли до дому всі і ше всі: "Ну що? Спати?" – "Та ні, яке спати, в нас ше егегей енергії".

З-поміж конкурсів, ігор і завдань студентам пропонуються тренінги із лекціями відомих і успішних людей. В якості одного із лекторів уже другий рік поспіль запросили гендиректора телекомпанії "TV-4" Юлію Винокур – як і минулого року "TV-4" є медіапартнером заходу.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії "ТV-4": "Телекомпанія "TV-4" бере участь і підтримує і безпосередньо бере участь у багатьох соціальних речах. Як на мене це один із таких громадських соціальних заходів. Зустрічатися з молоддю і бути для них там тренером, лектором, це приємно і корисно і для нас. Ну по перше себе відчуваєш на багато молодшим, по дргуе говориш з ними одною мовою, вивчаєш дуже швидко, бо тут є представники різних навчальних закладів Тернопільщини, їх смаки, їхні потреби і робиш також для себе висновки, які програми, які проекти потребує сьогодні молодь. А як їх активно долучити на приклад і до нашого каналу "TV-4", тобто тут є зворотній зв'язок".

Підсумком "Студентської Доби 2013" стане презентація кожної команди власного проекту щодо напрямків роботи активного студентства.

Максим Черкашин, організатор "Студентської Доби 2013", помічник міського голови Тернополя: "На виході, як результати ми маємо певні проекти, які команди реалізовують протягом року. Так цього року був реалізований проект "Студфест", якраз який був зароджений саме на "Студентській Добі" 2012 року. Проводився влітку цього року, ви пам'ятаєте, було встановлено два студентські рекорди. Це найбільша шпаргалка в Україні, це найбільша кількість студентів в тролейбусі. Проводився він на Козацькому острові і зібрав досить багато студентів як з Тернополя, так і з інших міст України".

Найкращі проекти та команди як підсумок журі визначить. Переможця студентської доби 2013 нагородять кубком міського голови Тернополя.