Головна Головні Столярний цех горів сьогодні вранці у Тернополі

Столярний цех горів сьогодні вранці у Тернополі

320

vlcsnap-2016-03-30-15h32m50s304Столярний цех горів сьогодні вранці у Тернополі. Є троє постраждалих, обійшлось без загиблих. Аби повністю загасити пожежу, рятувальникам знадобилось понад дві години. На місці працювали також медики, полісмени та інші служби.

Виклик про пожежу у Тернополі на Микулинецькій Бічній,10 надійшов до рятувальників 30 березня близько сьомої ранку. Горіло приміщення столярного цеху. На виклик негайно вирушили вогнеборці. Всього до ліквідації пожежі залучили 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 45 чоловік особового складу.

– На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця пожежі вогнем було охоплено більшу частину будівлі столярного цеху. Слід зазначити, що об’єкт не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією, через що було пізнє повідомлення пожежно-рятувальних підрозділів про пожежу. Тому вогонь поширився на значу площу. Також на об’єкті відсутнє внутрішнє протипожежне постачання, а наявне зовнішнє природнє водопостачання знаходиться у несправному стані, – розповідає заступник начальника управління ДСНСУ Тернопільщини з реагування на надзвичайні ситуації Юрій Берестецький.

О 8:15 пожежу на площі 350 квадратних метрів локалізували, а ще через годину – ліквідували. Пожежні не допустити розповсюдження вогню на дві сусідні будівлі, а також на більшу частину будівлі столярного цеху та склад готової продукції. Через пожежу двоє людей отруїлись продуктами горіння, ще один чоловік отримав опіки обличчя та лівої руки 2-го ступеня. Вони від шпиталізації відмовились. Матеріальні збитки та причина виникнення пожежі наразі з’ясовуються.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here