Головна здоров'я “Стежками козаків” проїдуться велосипедисти Тернопільщини

“Стежками козаків” проїдуться велосипедисти Тернопільщини

467

11 липня відбудетьvelosipedi_14910_23255ся стокілометровий марафон Тернопіль – Скалат – Підволочиськ – Збараж. Долучитися до нього можуть усі охочі віком від вісімнадцяти років. Переможців обиратимуть за наступними категоріями: чоловіки (гірські велосипеди, шосейні) та жінки.

– Це веломарафон протяжність якого 100 кілометрів. Його суть в тому, що потрібно його просто подолати, це досить велика відстань, тим більше, що це любительський веломарафон. Він буде проходити за таким маршрутом Тернопіль – Скалат – Підволочиськ – Збараж. Долучитись можна до веломарафону попередньо зареєструвавшись у нас є групи у фейсбуці, в контактах, на багатьох форумах є інформація про нас, каже координатор веломарафону Марія Іщенко

Долучитися до веломарафону можуть як професійні велосипедисти, які вже неодноразово брали участь у подібних змаганнях, а й любителі цього виду спорту. Єдина умова – вік учасників повинен бути більшим вісімнадцяти років на час реєстрації перед стартом.

-Більше ніяких обмежень немає. Головне щоб був справний велосипед був шолом і усе. Всі хто має силу, всі хто відчуває що може подолати таку відстань може долучатися. В нас буде супровід, буде автобус з прецепом, усі хто не зможе подолати усю дистанцію зможуть зателефонувати організаторам, ми забиремо їх і довеземо до фінішу, боятися цього не потрібно, – розповідає координатор веломарафону Марія Іщенко

Веломарафон “Стежками козаків” розпочнеться о дев’ятій ранку одинадцятого липня біля аеропорту “Тернопіль”, що на вулиці Підволочинське шосе, 5.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here