Головна Новини Степан Барна у переддень свята Водохреща вечеряв із бійцями 2-го стрілецького батальйону...

Степан Барна у переддень свята Водохреща вечеряв із бійцями 2-го стрілецького батальйону Нацгвардії

454

Кожен військовий повинен відчувати підтримку народу, підтримку від влади. І тому Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у переддень свята Водохреща вечеряв разом із бійцями 2-го стрілецького батальйону Національної гвардії України.Додати

Спільне проведення традиційних для України свят, особливо релігійних, створює тісний зв’язок між нашими захисниками і громадою, переконаний голова Тернопільської облдержадміністрації, а тому другий Свят-вечір провів разом із бійцями 2-го стрілецького батальйону Національної гвардії України.

– Саме Нацгвардія – це символ відродженої української армії. Дуже вважливо, щоб кожен солдат, який несе службу сьогодні на Тернопільщині, мав відчуття свята. Особливо, виходячи з того, що Національна гвардія – це полірегіональне представництво: у нас служать хлопці з Луганщини, Закарпаття, Одеси, Криму. Для нас важливо наповнити їх енергією, дати відчуття єдності та свята, ми це будемо проводити надалі, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Вечеря з бійцями уже традиційна. У минулому році святковий Щедрий вечір відбувся у 44-й артилерійській бригаді. Участь у вечері також взяли інші представники влади, депутати міської ради, громадські активісти.

Віншував щедрівками та колядою – хор студентів Тернопільського державного медичного університету. Вечеряли, колядували і щастя-здоров’я бажали.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here