Головна політика Степан Барна розповів про брудні технології проти Петра Порошенка

Степан Барна розповів про брудні технології проти Петра Порошенка

275

В тому, аби президентські вибори 25 травня в Україні не відбулись, зацікавлені багато сил всередині України та поза нею. Напряму в цьому зацікавлений Володимир Путін та Кремль, переконаний керівник тернопільського обласного виборчого штабу Петра Порошенка Степан Барна. Події на Сході та Півдні України за його словами – пряме підтвердження сценарію зриву виборів.

Поряд із штучним зривом президентської кампанії силами зовні, відбуваються порушення етичних та демократичних виборчих норм та застосування брудних технологій, переконаний Степан Барна.

– Зокрема, протягом кількох днів – 1,4 травня – розповсюджується по скриньках в місті Тернополі газета, яка називається "Тільки факти", де поширюється брехлива інформація про кандидата в Президенти Петра Порошенка. Це відбувається не тільки в Тернополі, це відбувається по всій Україні. Без жодних вихідних даних, авантюристичним способом ця газета поширюється по скриньках у Львові, Франківську і багатьох інших областях, – розповідає керівник тернопільського обласного виборчого штабу Петра Порошенка Степан Барна.

Окрім того – спростовує інформацію про приналежність колишнього голови тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна до одного із штабів Петра Порошенка.

– Ані Хоптян, ані будь-хто інший жодного відношення до штабу Порошенка ні в Тернополі ні в Україні не має.

Степан Барна закликав керівників виборчих штабів Тернополя підписати меморандум про проведення чесних виборів на Тернопільщині, вести відкриту конкурентну боротьбу та не дискредитувати інших кандидатів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here