додому Головні Степан Барна про мобілізацію і корупцію розповів у програмі “Межа правди”.

Степан Барна про мобілізацію і корупцію розповів у програмі “Межа правди”.

448

barnaПідвищення кваліфікації, військові навчання на полігонах Західної України, підготовка військових – такі основні  завдання щодо мобілізації на Тернопільщині, каже новопризначений голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Про мобілізацію, боротьбу з корупцією, децентралізацію очільник області впродовж години говорив в прямому ефірі програми “Межа правди”.

Рівний підхід до всіх без винятку категорій людей, які покликані служити в армії, гарантує новопризначений голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

– Я гарантую, що не будуть брати в армію того, хто по здоров’ю непридатний служити. Це я можу гарантувати, більше нічого не можу зробити. Я готовий гарантувати те, що я буду боротися і борюся з корупцією в медичній системі, системі комісаріатів, з цим треба боротися. З цього приводу мною дані доручення СБУ, правоохоронним органам, щоб не допустити подібних проявів, коли хтось відмазався і втік закордон, а бідаку зловили сироту і відправили у армію служити. Так не може бути, – розповів голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Степан Барна в “Межі правди” серед іншого говорив про децентралізацію, легалізацію кар’єрів та боротьбу з корупцією. В Тернопільській облдержадміністрації діє гаряча телефонна лінія 52-32-82, куди можна повідомляти про прояви корупції. Подавати інформацію можна й анонімно.

– Відповідно до інформації, яка надається, я маю давати доручення правоохоронним органам, здійснити перевірку дотримання фактів корупції. Я думаю,що ми будемо комунікувати, бо не так важливо, щоб з корупцією боровся тільки голова ОДА. Цим має займатися громадськість, кожен громадянин, бо корупція побореться тільки тоді, коли люди не тільки будуть брати, а й перестануть давати, – каже Степан Барна.